Dveře Hodonín

Zaměřujeme se na prodej a montáž interiérových dveří značek:  ERKADO, INTENSO DOORS, PORTA DOORS, INVADO, VERTE, DRE, VOSTER, PERFECT DOOR.

Nově máme v nabídce také OCELOVÉ VSTUPNÍ DVEŘE DO RODINNÝCH DOMŮ zn. SETTO s 20 letou tradicí. 

Tyto dveře jsou kombinací krásy a elegance. Jsou navrženy od méně náročných až po ty nejnáročnější zákazníky a už téměř 20 let. Zajišťují vysoké estetické standardy, funkčnost a bezpečnost. Dveře jsou ocelové, odolné proti vloupání a protipožární. Jsou odolné proti vlhkosti, povětrnostním podmínkám i korozi. Je možno si vybrat z barev jako je: zlatý dub, antracit, bílá, wenge a mahagon.

Dále nabízíme také vstupní dveře do bytů bezpečnostní třídy (2,3), protipožární dveře Magnum od firmy HT dveře s.r.o.

NĚCO MÁLO O DVEŘÍCH.....

Dveře bychom měli do bytu vybírat stejně důsledně jako stůl, kuchyň či třeba komodu. Jejich vzhled určuje dojem, který si host udělá o vašem bydlení hned na první pohled, a současně otevřou prostor společnému soužití či ho uzavřou pro dokonalý dojem soukromí.

   Interiérové dveře plní v bytě velmi významnou funkci a je skvělé, že si každý může vybrat tak, aby splňovaly jeho estetické požadavky a současně byly praktické. Dveře tvoří významný prvek v interiéru, přesto by však estetické hledisko nemělo při jejich výběru dominovat, vždyt" také ovlivňují funkčnost obytných prostor. Výběru a koupi nových dvří je třeba věnovat čas a pozornost, ale také je třeba naslouchat radám odborníků. Vždyt" jde o investici na léta dopředu.

 

SLUŽBY:

  • Zaměření a cenová kalkulace ZDARMA!
  • Vybourání původních zárubní
  • Montáž dveří a zárubní
  • Zapravení dveří

 

OCELOVÉ VSTUPNÍ DVEŘE DO RD

Klikněte zde pro úpravu textu.