Podlahy  hodonín

Nabízíme prodej a montáž laminátových podlah, vinylových podlah se zámkovým systémem, lepených vinylových podlah, pvc a koberců. Dále také provádíme obkládání schodů do plovoucí podlahy, vinylu a pvc.

Zde se můžete podívat na část našeho sortimentu.

VINYLOVÉ PODLAHY SE  ZÁMKOVÝM SYSTÉMEM

Prodáváme a montujeme vinylové podlahy bez lepení.

Jedná se o revoluční, patentovaný, nový systém plovoucího vinylu. Jeho instalace je opravdu velmi snadná. Není potřeba žádného lepidla ani jiných přilnavých materiálů. Vzhledem k pružnosti podlah  mohou být pokládány na nerovný podklad stejně jako stávající podlahu (přirozený podklad, beton, vinyl, linoleum dokonce i dlažba).
Vinylové podlahy vypadají jako dřevěné podlahy, ale jsou vysoce vodě odolné a tudíž mohou být pokládány i do místností s vysokou vlhkostí jako jsou sklepy a koupelny.
Na výběr je z vinylu 4,2mm a 5mm, dostupné dekory jsou imitací dřeva či kamene a dlažby.

Na prodejně v Hodoníně máme mnoho krásných dekorů, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník.....

Malá ukázka dekorů o síle 5 mm

ImageMalá ukázka dekorů o síle 5 mmMalá ukázka dekorů o síle 5 mmMalá ukázka dekorů o síle 5 mm

 

VINYLOVÉ PODLAHY LEPENÉ

Vinylové podlahy uspokojí i velmi náročné zákazníky. Tyto podlahy se dají použít téměř do všech prostorů. Jsou odolné vůči vlhkosti, snadno udržovatelné a mají elegantní moderní design. Jsou vyhledávané při rekonstrukci, vhodné pro podlahové vytápění a mají velmi dlouhou životnost.

Vinylové podlahy skýtají pohodlnější způsob instalace nežli tradiční linoleum. Nabízejí také možnost rychlejší výměny, pokud se poškodí určitý dílec, lze jej snadno vyjmout a nahradit novým.

Můžeme Vám nabídnout velmi kvalitní značky jako např: wineo® DESIGNline, , Thermofix, Vineo, Conceptline design collection, Expona  a další.....

Vzorky k nahlédnutí na prodejně.

 

LAMINÁTOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY

Laminátové podlahy patří mezi vyhledávané podlahové krytiny řadící se mezi plovoucí podlahy. Mohou to být HDF desky, které na sobě mají buď dekorativní papír, nebo přímý tisk tzv. direct print. Laminátové podlahy vám nabízí širokou škálu dekorů, které výborně imitují jak dlažbu a kámen, tak i dřevenou podlahu. Další neodmyslitelnou výhodou laminátu je tvrdost materiálu a jeho cenová dostupnost.

Nejvhodnějším místem upotřebení této podlahy je obývací pokoj, chodba či další obytné místnosti. Nedoporučuje se je dávat do prostor, jako např. kuchyně, koupelny, kde hrozí kontakt s vodou, jelikož by následkem toho mohlo dojít k tzv. bobtnání tím pádem poničení podlahy.

Mezi naše dodavatele laminátových podlah patří: EGGER, CLASSEN, KAINDL, KRONO ORIGINAL....

pvc podlahy

Nejžádanější „hladkou“ podlahou je v současnosti CV podlahovina jinak řečeno „měkčené“ PVC. Přispívá k tomu i fakt, že na první pohled vypadá jako přírodní materiál díky dokonalým imitacím. PVC podlahy dostanete v různých šířkách (2m; 3m; 3,5m; 4m; 5m), díky čemuž minimalizujete odpad při pokládce a nemusí v místnosti vznikat spoj a materiál se nastavovat.

V nabídce máme:

  • PVC podlahy Tarkett DesignTime, Design Tex
  • PVC podlahy Rhinofloor
  • PVC podlahy Beauflor
  • PVC podlahy IVC
  • PVC podlahy Forbo
  • Novilon